Hotele w Almuñecar

W Almuñecar, miasteczku nastawionym na turystykę masową, znajdziecie bardzo wiele hoteli o różnorodnym standardzie. Jednak poszukując hotelu w Almuñecar warto wiedzieć, że polskie biura podróży oferują wakacje wyłącznie w kilku z nich. Najpopularniejszym z nich to Hotel Playacalida, który jest położony na końcu miasta od strony Motril. Popularne są również Hotel Almuñecar Playa w centrum miasteczka, Hotel Best Alcazar oraz Hotel Best Western Salobrena.

Dobrą wiadomością dla turystów z Polski jest to, że są to jedne z najlepszych hoteli jakie występują w okolicy Almuñecar . Wakacje na Costa Tropical jeszcze kilka lat temu były dużo droższe niż teraz. Na szczęście jakość usług pozostała na tym samym, wysokim poziomie. Hotele w Almuñecar są stosunkowo nowymi konstrukcjami, które przeważnie nie mają więcej niż 10 lat. Porównując wiek obiektów tej samej klasy w okolicach Malagi można powiedzieć, że są bardzo nowe.

Wybierając ten kierunek można zauważyć, że to wakacyjne miejsce szczególnie popularne wśród rodzin z dziećmi. Z tego też względu wiele hoteli w Almuñecar oferuje specjalne kluby dla dzieci, w których małe pociechy nie będą się nudzić. W tym samym czasie dorośli będą mogli oderwać się od rodzicielskich obowiązków. Dla przykładu jeden z takich klubów funkcjonuje w Hotelu Playacalida w Almuñecar. Tam polscy rezydenci wspólnie z animatorami zajmują się dziećmi w wyznaczonych godzinach.

playa-calida-w-almunecar-basen
Close Menu