Wynajem aut Malaga bez karty kredytowej

Wynajem aut Malaga bez karty kredytowej czy to możliwe ?

Czy wynajem aut w Maladze bez karty kredytowej jest możliwy? Jak najbardziej. Jednak należy być uważnym.

Na rynku są już firmy które oferują wynajem auta w Maladze  bez karty kredytowej. Jednak na miejscu żądają od nas karty debetowej (wypukłej) i dokonują blokady od 1000 euro do nawet kilku tysięcy euro. 

Pytanie zatem jest inne. Czy można wypożyczyć auto w Maladze bez karty kredytowej i bez zastawu na karcie debetowej?

Tu  z pomocą przychodzi nam Malaga U Drive która jako jedyna od 7 lat oferuje wynajem aut w Maladze bez karty kredytowej, bez zastawu kilku tysięcy euro na karcie debetowej oraz bez zastawu gotówkowego – jednym zdaniem – bez żadnego zastawu.

Jak to możliwe ? To proste, najwyraźniej wystarczy działać uczciwie. Zdarza się , że ideą pobierania tysięcy euro zastawu jest możliwość ściągania opłat manipulacyjnych, które są opisane małym druczkiem na kilkudziesięciu stronach regulaminu.

 

Wynajem aut w Maladze bez karty kredytowej? Czy to ma sens gdy ma się kartę kredytową?

Jeśli mam kartę kredytową, to w jakim właściwie celu interesować się wynajmem aut w Maladze bez karty kredytowej.

Na rynku wynajmu aut w Maladze nie brakuje ofert które po przekroczeniu pewnej ilości kilometrów zakładają pobranie kilku euro za każdy przejechany kilometr.

Oznacza to, że po wyczerpaniu limitu kilometrów płacimy za każdy kilometr.

Są jednak firmy które i ten fakt ukrywają i brak limitu kilometrów uzależniają od wymogu zdania pojazdu oraz zamiany na inny na przykład po przejechaniu kilkuset kilometrów. Biorąc pod uwagę, że klient po pokonaniu kilkuset kilometrów może być w innym mieście jest to niewykonalne. Oczywiście w takiej sytuacji jest aplikowana stawka za każdy przejechany kilometr.

Na rynku wypożyczalni aut w Maladze funkcjonują również takie firmy które oferują ubezpieczenie od wszystkiego (choć powinno brzmieć od niczego)

Po dłuższej lekturze jednego z regulaminów okazało się, że ubezpieczenie od zarysowań pokrywa zarysowania dachu….

Jeśli firma działa uczciwie i oferuje na prawdę pełne ubezpieczenie, po co jej zastaw na czymkolwiek? Po co jej wypukła karta debetowa. Wybierzmy taką wypożyczalnię aut w Maladze która oferuje wynajem bez karty kredytowej, bez depozytu na karcie debetowej, bez depozytu gotówkowego i nie zmusza nas do ubezpieczenia za przykładowo 80 euro za dzień (to tutaj firmy ukrywają prawdziwą cenę wynajmu). 

Czy zaufałbyś firmie która oferuje wynajem aut w Maladze bez karty kredytowej  ale na miejscu żąda byś zastawił kilka tysięcy euro na karcie debetowej ?

Dodatkowo oferując Ci wynajem auta w podejrzanie nisko cenie ? Niestety olbrzymia ilość turystów podróżujących do Malagi corocznie spotyka się z tego typu praktykami. Masz wątpliwości ?

Masz już upatrzoną firmę w której chcesz dokonać wynajmu aut w Maladze bez karty kredytowej ? Skorzystaj z facebook, google opinie, trustpilot. I sprawdź co piszą inni klienci.

I tu bardzo ważna uwaga, ”odchacz” odrazu opcję wyświetlania negatywnych komentarzy jako pierwszych. Olbrzymie firmy potrafią mieć taką ilość komentarzy, że ciężko się zorientować z jaką firmą mamy naprawdę do czynienia.

 
Opisane sytuacje nie mają odniesienia do żadnej konkretnej firmy. Mają na celu by przed dokonaniem wyboru dokładnie sprawdzić warunki wynajmu.

Wynajem aut Malaga bez karty kredytowej i depozytu na karcie debetowej

Close Menu