wypożyczalnia samochodów Salobrena La Herradura Almunecar
Wypożyczalnia samochodów Salobrena Almunecar

Wynajem aut  Salobreña – przewodnik

Wypożyczenie samochodu w Salobreña podczas wakacji jest świetną alternatywą dla wycieczek fakultatywnych oferowanych przez rezydentów biur podróży. Jest najbardziej komfortowym i najtańszym sposobem na zwiedzanie i transport po tej części południa Hiszpanii. Miasteczko znajdujące się na Costa Tropical jest wspaniałą wakacyjną oazą, ale nie posiada dobrej komunikacji. Transport publiczny z Salobreña można powiedzieć że praktycznie nie funkcjonuje. Jedyną opcją zwiedzania okolic są usługi rent a car w Salobreña. Wynajem aut i indywidualne zwiedzanie staje się popularniejsze. Wycieczki fakultatywne z biur podróży przestają być atrakcyjne cenowo i nie tylko.

Na co należy zwrócić uwagę przy wynajmie aut w Salobreña i całej Hiszpanii?

Po pierwsze, na reputację i opinie o firmie. Warto sprawdzić jakie opinie ma firma świadcząca usługi rent a car, czy, ilu oraz dlaczego ma niezadowolonych Klientów. Po drugie, przestudiujmy warunki wypożyczenia auta. Warto poświęcić kilkanaście minut na przeczytanie regulaminu czy często zadawanych pytań. Unikniemy w ten sposób nieporozumień i niemiłych niespodzianek. Po trzecie, tam gdzie jest to możliwe, unikajmy płatności i udostępniania kart kredytowych. Prawie wszystkie wypożyczalnie aut w Hiszpanii żądają zastawu na karcie w kwocie od kilkuset do kilku tysięcy euro. Dla wielu osób, które nie posiadają karty kredytowej czy nie mają tak wysokiego limitu, wynajem auta w Salobreña może stanowić problem. Dla wszystkich, którzy są zainteresowani wynajmem samochodu bez karty kredytowej, bez karty debetowej i bez kaucji, polecamy sprawdzoną wypożyczalnię funkcjonującą na całym wybrzeżu Costa del Sol i Salobreña. Dodatkowym atutem wypożyczenia auta w tej firmie są polskojęzyczni pracownicy, co ułatwia kontakt. Omawiają szczegóły wynajmu auta i kwestię przepisów drogowych w Hiszpanii. Ważne jest, iż firma bezpłatnie dostarcza auta do hotelu  wykonując serwis, który nie jest oferowany przez wszystkie wypożyczalnie aut.  

Wynajem aut Salobreña – jakie są opcje?

Po pierwsze, jest możliwość wynajmu samochodu już na lotnisku w Maladze i korzystania z samochodu podczas pobytu w jednym z hoteli czy apartamentów wakacyjnych w Salobreña. Zwrot auta może odbyć się także na lotnisku, bez dodatkowych opłat, lub w Salobreña przy uprzednim potwierdzeniu szczegółów rezerwacji. Po drugie, auto można zarezerwować z dostarczeniem i zwrotem w hotelu czy apartamencie w Salobreña. Zgodnie z informacjami na stronie, dostarczenie i odbiór jest bezpłatne tylko w okresie letnim i tylko przy wynajmach powyżej trzech dni.

Co warto wiedzieć na temat poruszania się po hiszpańskich drogach wynajętym autem?

Klienci firm car hire w Hiszpanii powinni znać przepisy o ruchu drogowym tego kraju. Kompendium wiedzy w języku polskim na ten temat to portal PrzepisyHiszpania.pl. To strona poruszająca najważniejsze kwestie, jak sieć płatnych i bezpłatnych autostrad, ograniczenia prędkości, foteliki samochodowe dla dzieci, fotorady, zasady parkowania oraz bezpłatne parkingi.

Close Menu