hotel-playacalida-almunecar

Playacalida Spa Hotel ****

Playacalida Spa to czterogwiazdkowy hotel położony w Almuñecar należący do luksusowej sieci Senator Hotels and Resort.

Położony jest ok. 90 km i zaledwie godzinę drogi od lotniska w Maladze w prowincji Granada. To fantastyczny obiekt w stylu arabskim usytuowany nad samym morzem z bogatą ofertą spa i odnowy biologicznej.

Playacalida Spa Hotel idealnie nadaje się na: spotkania biznesowe, konferencje, seminaria a także wesela. Oferta all inclusive przyciąga rok rocznie rzeszę turystów indywidualnych a także z największych biur podróży z Polski, Francji czy Rosji. Hotel Playacalida Spa cieszy się największym zainteresowaniem wśród rodzin a to ze względu na bogatą ofertę sportową i rozrywkową skierowaną dla dzieci. Walorami hotelu jest położenie na zboczach Parku Śródziemnomorskiego oraz na krańcach miasteczka Almuñecar dzięki czemu plaże przyhotelowe nie są zatłoczone.

Playacalida Spa Hotel – wyposażenie i udogodnienia

Hotel ten posiada 327 pokoi o różnym standardzie od tzw. single room po apartamenty prezydenckie. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, telewizję satelitarną, telefon, sejf, taras. Część pokoi posiada widok na ogród, część na morze. Na terenie hotelu Playacalida Spa jest bezpłatny dostęp do wi-fi, salon fryzjerski i sklepik z pamiątkami. Hotel oferuje swoim gościom bezpłatny parking. Hotel ma kilka sal restauracyjnych oferujących typowo hiszpańską oraz międzynarodową kuchnię w formie bufetu. Na terenie hotelu znajdują się dwa baseny. Jeden centralny wśród bujnej egzotycznej roślinności ze zjeżdżalniami i jacuzzi, drugi basen typu infiniti znajdujący się na skarpie z pięknym widokiem panoramicznym na miasteczko Almuñecar. Codzienna oferta sportowo-rekreacyjna jest wyjątkowo rozbudowana z podziałem wiekowym. Mini Club dedykowany jest najmłodszym i są to zajęcia ruchowe oraz artystyczne. Zajęcia prowadzone są przez polskiego animatora w ramach Figloklubu. W Teen Club każdy nastolatek znajdzie coś dla siebie: minigolf, tenis czy siatkówka. W Maxi Club dorośli zrelaksują się przy yoga, zumba czy aerobic.

Inne atrakcje dla gości Playacalida Spa Hotel

Wakacyjny pobyt w hotelu Playacalida Spa warto połączyć ze zwiedzaniem regionu Andaluzji. W okolicy są najładniejsze tzw. białe wioski: Frigiliana i Nerja z jaskiniami oraz tarasem Europa. Położone są zaledwie 25 kilometrów od Hotelu Playacalida. Największą atrakcją turystyczną w prowincji Granada jest wpisana na listę światowego dziedzictwa kulturalnego UNESCO Alhambra w Granadzie. Dojazd z hotelu zajmuje około jednej godziny.  Więcej informacji i rezerwacja noclegów w Hotelu Playacalida Spa pod linkiem:

https://www.playasenator.com/en/hotels/playacalida-spa-hotel/

Close Menu