wynajem-aut-w-maladze-bez-karty-kredytowej
wypożyczalnia samochodów Salobrena La Herradura Almunecar

 Wypożyczalnia samochodów w La Herradura – przewodnik

Wynajem auta podczas urlopu w La Herradura to najlepsza forma zwiedzania Andaluzji, lepsza alternatywa dla wycieczek fakultatywnych oferowanych przez rezydentów i lokalne biura podróży. Jest najbardziej komfortowym i najtańszym sposobem podróżowania po regionie. Miasteczko jest wspaniały wakacyjnym kurortem, lecz nie posiada sprawnej komunikacji publicznej. Transport do większych miast odbywa się zaledwie kilka razy dziennie. Brak sprawnej komunikacji powoduje, że turyści przybywający tu na zorganizowaną wycieczkę z biurem podróży decydują się na wynajem aut by zwiedzić kilka ciekawych atrakcji regionu.

Wynajem aut La Herradura – na co zwrócić uwagę?

Po pierwsze, na opinie i reputację firmy rent a car. Sprawdźmy czy, ilu oraz dlaczego ma niezadowolonych Klientów. Po drugie, przeczytajmy regulamin i warunki wynajmu auta. Poświęćmy kilka minut na zapoznanie się z regulaminem czy zakładką często zadawanych pytań. Unikniemy w ten sposób niemiłych niespodzianek. Po trzecie, tam gdzie jest to możliwe, unikajmy płatności oraz udostępniania danych z kart kredytowych. Większość wypożyczalni samochodów w całej Hiszpanii żąda depozytu na karcie kredytowej w kwocie minimum kilkuset euro jako gwarancji w przypadku uszkodzeń pojazdów, ewentualnych mandatów, brak zatankowania odpowiedniej ilości paliwa i wielu innych. Dla wielu osób, które nie posiadają karty kredytowej bądź nie mają tak wysokiego limitu czy debetu, wynajem samochodu w La Herradura może być niemożliwa. Wszyscy, którzy są zainteresowani wynajmem samochodu bez karty kredytowej oraz bez karty debetowej i jakichkolwiek kaucji, polecamy sprawdzoną wypożyczalnię funkcjonującą na całym wybrzeżu Costa del Sol i La Herradura. Dużym atutem wypożyczenia samochodu w tej firmie są zatrudnieni w niej polskojęzyczni pracownicy, co ułatwia kontakt, omówienie warunków wynajmu auta a także doradztwo w zakresie co zwiedzić w regionie, na jakie wycieczki fakultatywne warto się wybrać, kwestię przepisów drogowych obowiązujących w Hiszpanii oraz pomocy w zakresie bezpłatnego parkowania. Ważną informacją jest, iż firma bezpłatnie dostarcza auta do hoteli świadcząc usługę, która nie jest oferowana przez wszystkie wypożyczalnie aut.

Wynajem aut w La Herradura – jakie są opcje?

Pierwszą opcją jest możliwość wynajmu auta z odbiorem już na lotnisku w Maladze oraz korzystania z samochodu podczas pobytu w jednym z hoteli czy apartamentów wakacyjnych w La Herradura. Zwrot auta natomiast może odbyć się tak na lotnisku, jak i w La Herradura, za dodatkową opłatą za zmianę lokalizacji. Drugą ewentualnością jest wynajem samochodu z dostarczeniem do hotelu lub apartamentu w La Herradura i zwrotem na lotnisku w Maladze. Dostarczenie jest bezpłatne tylko w okresie letnim i tylko przy wynajmach powyżej trzech dni. 

Wynajem aut La Herradura – co warto wiedzieć na temat poruszania się po hiszpańskich drogach?

Turyści przybywający do Hiszpanii z zamiarem zwiedzania i wynajmu auta powinni poznać przepisy ruchu drogowego w Hiszpanii. Kompendium wiedzy na ten temat jest strona w języku polskim PrzepisyHiszpania.pl. To przewodnik dla każdego klienta usług car hire w La Herradura dotyczący bezpłatnych i płatnych autostrad, maksymalnej prędkości obowiązującej na autostradach i terenie zabudowanym, fotelikach samochodowych dla dzieci, radarach czy bezpłatnych parkingach. 

Close Menu