Wypożyczalnia samochodów w Almuñecar

Wynajem auta podczas pobytu w Almuñecar może okazać się dobrą alternatywą dla wycieczek fakultatywnych oferowanych przez rezydentów biur podróży. Jest najbardziej komfortowym i najtańszym sposobem na zwiedzanie i transport. Miasteczko bowiem jest wspaniałą wakacyjną enklawą, ale nie posiada sprawnej komunikacji. Transport publiczny do większych miast odbywa się kilka razy dziennie. Samo skomunikowanie Almuñecar też pozostawia wiele do życzenia. Brak sprawnej komunikacji oraz wygoda w postaci usług rent a car sprawia, że turyści coraz częściej decydują się na wynajem aut i indywidualne zwiedzanie kosztem dużo droższych wycieczek fakultatywnych oranizowanych przez biura podróży.

Na co należy zwrócić uwagę przy wynajmie aut w Almuñecar i całej Hiszpanii?

Po pierwsze, na reputację firmy. Sprawdźmy jakie opinie ma firma świadcząca usługi rent a car, czy, ilu oraz dlaczego ma niezadowolonych Klientów. Po drugie, przeczytajmy warunki wynajmu auta. Poświęćmy kilkanaście minut na przeczytanie regulaminu czy często zadawanych pytań. Unikniemy w ten sposób nieporozumień i niemiłych niespodzianek. Po trzecie, tam gdzie jest to możliwe, unikajmy płatności i udostępniania kart kredytowych. Prawie wszystkie wypożyczalnie żądają zastawu na karcie w kwocie minimum kilkuset euro. Dla wielu osób, które nie posiadają karty kredytowej bądź nie mają tak wysokiego limitu, wynajem samochodu w Almuñecar może stanowić problem. Dla wszystkich, którzy są zainteresowani wypożyczeniem auta bez karty kredytowej, bez karty debetowej, bez kaucji, polecamy sprawdzoną wypożyczalnię funkcjonującą na całym wybrzeżu Costa del Sol i Almuñecar. Dodatkowym atutem wynajmu samochodu w tej wypożyczalni są zatrudnieni w niej polskojęzyczni pracownicy, co ułatwia kontakt, omówienie szczegółów wynajmu auta a także doradztwo w zakresie co warto zwiedzić w okolicy, jakie wycieczki fakultatywne wybrać, kwestię przepisów drogowych w Hiszpanii oraz pomocy w zakresie bezpłatnych parkingów. Ważną informacją jest, iż firma bezpłatnie dostarcza samochody do hotelu  wykonując serwis, który nie jest oferowany przez wszystkie wypożyczalnie aut.

Jakie są opcje wynajmu aut w Almuñecar?

Po pierwsze, jest możliwość wynajmu auta na lotnisku w Maladze i korzystania z samochodu podczas pobytu w jednym z hoteli czy apartamentów wakacyjnych w Almuñecar. Zwrot auta może odbyć się także na lotnisku, bez dodatkowych opłat, lub w Almuñecar po wcześniejszej zgodzie przez wypożyczalnię. Po drugie, samochód można zarezerwować z dostarczeniem i zwrotem w hotelu czy apartamencie Almuñecar. Dostarczenie jest bezpłatne tylko w okresie letnim i tylko przy wynajmach powyżej trzech dni.

Co warto wiedzieć na temat poruszania się po hiszpańskich drogach wynajętym autem?

Jest kilka rzeczy, które kierowcy powinni wiedzieć o przepisach drogowych w Hiszpanii. Kompendium wiedzy na ten temat to portal PrzepisyHiszpania.pl w języku polskim. To strona o bezpłatnych autostradach, ograniczeniach w prędkości, fotelikach dla dzieci, fotoradarach oraz bezpłatnych parkingach dla wszystkich klientów firm car hire Almuñecar.

Wypożyczalnia samochodów Salobrena Almunecar
Wypożyczalnia samochodów La Herradura Almunecar Salobrena
Close Menu